Rusztowania Elewacyjne

...systemy rusztowań w Polsce

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:470. Error 9: Invalid character
Start Kursy Montażysty
Search
Dobry Chumor
Rusztowanie - po godzinach.

Po szklanie i na rusztowanie.

Fachowiec budowlany wraca do domu o czwartej nad ranem... - Gdzie byłeś? - pyta żona. - Na... czynie. - Na jakim czynie? - Naczynie, będę rzygał.

************************************************

Przychodzi mama Jasia do biura pośrednictwa pracy,żeby synowi robotę jaką załatwić: - Pani, nie byłoby dla Jasia jakieś roboty, bo pije chlopak i pije.... - A co Jasiu potrafi? - No murować umie, podstawówkę skończył... - A to mamy: murarz, 4000 na rękę... - Pani kochana!Toć przecież Jasiu cały czas będzie chodził pijany, jak tyle pieniędzy zarobi...A za mniej coś nie ma? - No jest jeszcze - pomocnik murarza, 3000 na rękę.... - No ale 3000?To przecież będzie pił i pił... A tak za 600-700 złotych to coś by się nie znalazło - pyta mama? - 600-700...Hmmm... To by Jasio musiał studia skończyć....

*************************************************

Zbiórka na placu budowy. Kierownik mówi do brygady budowlanej: - Kto ma kaca niech podniesie rękę? Podnosi rękę tylko Kowalski trochę wystraszony. Kierownik do niego. - Zbieraj się Kowalski idziemy do baraku na klina, a reszta na rusztowanie.

**************************************************

Kierownik tłumaczył swoim robotnikom, jak ważne jest noszenie hełmu na budowie i opowiada przykłady. - Pracował kiedyś u nas taki jeden chłopak, który nie nosił hełmu, spadła mu cegłówka na głowę i umarł. Był taki wypadek, w którym naszej pracownicy spadła cegłówka na głowę, ale miała hełm i tylko uśmiechnęła się, otrzepała i poszła dalej. Nagle jeden z pracowników podnosi rękę i mówi: - Ja znam tą dziewczynę. Ona do tej pory chodzi w hełmie i się uśmiecha.

**************************************************

- Tato - spytał Jasiu - czy tę budowę ogrodzili, żeby nikt nie widział, co tam robią? - Nie, synku, żeby nikt nie widział, że tam nic nie robią...

***************************************************

Pięciu kolegów pracuje na budowie. W pewnym momencie jeden z nich spada z rusztowania i zabija się na miejscu. Jeden z kolegów, uznany za najbardziej wymownego, zostaje oddelegowany, by powiadomić żonę zmarłego o wypadku. Po godzinie wraca, taszcząc skrzynkę piwa. - Skąd masz to piwo? - dopytują się koledzy. - Od żony Zbyszka. - Jak to? Facet zginął, a jego żona stawia ci piwo? - No... niezupełnie. Przeszedłem do niej, pukam. Otwiera mi drzwi, wiec pytam: Czy ty jesteś wdową po Staszku? Ona mówi, że nie, nie jest wdową. To ja wtedy: A chcesz się założyć o skrzynkę piwa? ***********************************************

Tatusiu czy na tym rusztowaniu naprawdę stoi mamusia?

Nie pie**ol piłuj te stopki...

*****************************************************

Zbudowano dom. Ładny, piętrowy. Kilka dni później dom się zawalił. Wszczęto dochodzenie. Przesłuchano świadków.

Cegła się zaczerwieniła, ale nic nie powiedziała. Piasek stwierdził:- Ja nie będę sypał!Woda:- Nic ze mnie nie wyciśniecie!Cement:- A ja mam alibi, mnie tam w ogóle nie było!

***************************************************

- Panie Majster, która godzina? - A wiesz Mietek ja też bym się napił! -Panie majster !!! Panie majster !!! - Co ???!!! - Heniek spadł z rusztowania !!! - To wyjmijcie mu ręce z kieszeni, żeby wyglądało na wypadek przy pracy !!! Majster na budowie pyta się robotnika: - Dlaczego Ty nosisz po jednej desce, a Nowak po dwie? - Bo to leń. Nie chce mu się dwa razy chodzić. Przychodzi bezrobotny robotnik na budowę szukać pracy. Idzie do majstra, a ten pyta: - Co może pan robić? - Mogę kopać - odpowiada bezrobotny. - A co jeszcze może pan robić? - Mogę nie kopać... przysłane przez Mirka - Kraków.

Znasz dobry kawał - prześlij imię i miejscowość z jakiej jesteś to podpiszę kto go wysłał -  napisz do nas.

Tags: rusztowanie

Jeśli choć trochę pomogliśmy dodaj nas na FB Rusztowania

ANKIETA | Co sądzisz o dotacjach ?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

REKLAMY:

Rusztowania Ceny!
Ceny zestawów w e-sklep!
Sprawdź ile kosztuje rusztowanie
Rusztowania plettac !!!

        ---------

Rusztowania Przejezdne!
PROMOCJE w e-sklep!
Transport w Polsce Gratis.
ProTec|STABILO|PROMOCJE!!!