Rusztowania Elewacyjne

...systemy rusztowań w Polsce

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:135. Error 9: Invalid character
Start
Search
Rusztowania Leyher

Podstawowym elementem systemu leyher jest rama 2,0m na 0,73m, która obecnie jest lżejsza i szybsza w montażu od modelu ją poprzedzającego. Wszystkie pomosty Leyher pewnie usztywniają rusztowanie - stanowią bezpieczny pomost roboczy . Stężenia i poręcze dają konstrukcji wymaganą sztywność i bezpieczeństwo. W rusztowaniu stosuje się podesty drewniane, stalowe i alu-sklejkowe. W przypadku podestów drewnianych i stalowych ustawia się po dwa podesty na pole natomiast przy alu-sklejce jeden.

Rusztowania w tym systemie podobnie jak rusztowania systemu plettac dostępne są w dwóch podstawowych polach (długościach podestów) 2,57m i 3,07m. Tak więc długość podestów jest o 7cm dłuższa niż innych popularnych systemów. Podobnie jak przy rusztowaniach plettac można naleźć producentów którzy oferują rusztowania w systemie leyher o podestach długości 1,07m 1,57m i 2,07m. I tu podobnie jak przy rusztowaniach plettac, są one rzadziej spotykane i wykorzystywane z racji wyższej ceny jaką trzeba zapłacić za metr kwadratowy rusztowania.

Zalety Rusztowań wykonanych w systemie leyher: Odrobinę trudniejsze rozwiązanie zakładania stężeń i poręczy niż w systemie plettac ale nadal (jak w systemie plettac) nie ma konieczności wykorzystywania do tego dodatkowych złączy obrotowych (jak jest w rusztowaniach rurowych). Możliwość przejścia i zastosowania różnych długości pola (1,07; 1,57; 2,07; 2,57; 3,07) Popularne w Polsce przez co szeroko dostępne u wielu producentów Wysoka stabilność - najbardziej sztywne i stabilne ze wszystkich rusztowań elewacyjnych Zabezpieczenie podestów przed wypadnięciem Wygodna dość szeroka do prac elewacyjnych rama (2,0m na 0,73m) Wady Rusztowań systemu Leyher: Dużo wyższa cena w stosunku do rusztowań z "niższej półki" np rusztowań warszawskich i jakieś 8-10% droższe niż rusztowania systemu plettac Konieczność posługiwania się młotkiem do zbijania klinów rusztowania Trudniejsze w montażu. Rusztowania w systemie leyher na naszym rynku to:Leyher ( Leyher - polska)Alfix (firma niemiecka) Delta 73 (firma Delta) Masz pytania, sugestie -  napisz do nas.

Jeśli choć trochę pomogliśmy dodaj nas na FB Rusztowania

DOBRE RADY

ANKIETA | Co sądzisz o dotacjach ?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

REKLAMY:

Rusztowania Ceny!
Ceny zestawów w e-sklep!
Sprawdź ile kosztuje rusztowanie
Rusztowania plettac !!!

        ---------

Rusztowania Przejezdne!
PROMOCJE w e-sklep!
Transport w Polsce Gratis.
ProTec|STABILO|PROMOCJE!!!