Rusztowania Elewacyjne

...systemy rusztowań w Polsce

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:470. Error 9: Invalid character
Start Kursy Montażysty

Kursy montażysty rusztowań


W ramach wstępu: Dostajemy bardzo dużo zapytań wiązanych z możliwością brania udziału w kursach montażysty rusztowań. Chodzi przede wszystkim o miejsca i instytucje jakie takie kursy organizują. Jeśli braliście udział w takim kursie lub wiecie gdzie taki kurs można odbyć prosimy o dane kontaktowe jednostki organizacyjnej kursu.Wszystkie informacje na ten temat, jakie są umieszczone na naszej stronie, są nieodpłatne i pełnią role informacyjną dlatego dodanie kursu czy informacji kontaktowych do organizatora ma charakter czysto informacyjny i kompletnie darmowy.


Zgodnie z § 23 ust. 1 rozporządzenia Ministra Gospodarki  z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (w tym rusztowania budowlano ? montażowe metalowe). Rusztowania mogą być obsługiwane wyłącznie przez osoby, które ukończyły szkolenie i uzyskały pozytywny wynik sprawdzianu przeprowadzonego przez komisję powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.


Jest kilkanaście ośrodków w Polsce, które przeprowadzają kursy na montażystę rusztowań budowlanych wraz z egzaminem z IMBiGS. Ceny takich kursów kształtują się różnie w zależności od ośrodka (700zł - 1200zł). W większości przypadków, kurs trwa 2 tygodnie (80 godzin)  i składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Na waszą prośbę, postanowiliśmy umieścić na naszym portalu linki do firm i instytucji w jakich możecie przejść taki kurs i otrzymać uprawnienia montażysty rusztowań.

Lista - na ten moment - jest zebraniem tego co można znaleźć w internecie, prasie branżowej i informacji jakie nam przekazujecie na bieżąco. Jeśli znacie miejsce, gdzie można taki kurs odbyć, napiszcie do nas a na pewno umieścimy o nim informacje.


Masz pytania, sugestie odnośnie kursów montażystów rusztowań -  napisz do nas. 

Jeśli choć trochę pomogliśmy dodaj nas na FB Rusztowania

ANKIETA | Co sądzisz o dotacjach ?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

REKLAMY:

Rusztowania Ceny!
Ceny zestawów w e-sklep!
Sprawdź ile kosztuje rusztowanie
Rusztowania plettac !!!

        ---------

Rusztowania Przejezdne!
PROMOCJE w e-sklep!
Transport w Polsce Gratis.
ProTec|STABILO|PROMOCJE!!!